Martina Čižmadiová

Kontakt

Mobil : (+421) 905 689 723
Email : m.cizmadiova@gmail.com

Martina Čižmadiová

Finančná poradkyňa 

Ak čakáte hlúpu blondínku, asi vás sklamem. Vo finančnom sektore pracujem už zhruba 11 rokov a za toto obdobie som načerpala mnoho skúsenosti, ale poďme od začiatku. 
Niečo o mne:
Po škole som začala pracovať v nebankovej spoločnosti a hoci som vyštudovala stavebníctvo , vedela som , že sa chcem uberať iným smerom. Prešla som si nebankovým sektorom a zotrvala 5 rokov v banke. Bola to pre mňa výborná škola, ale svojím klientom som potrebovala ponúknuť viac než produkty len jednej spoločnosti. To ma prinútilo poobzerať sa po možnostiach, ktoré finančníctvo ponúka. Jednoznačnou voľbou bola pre mňa spoločnosť  Monance, hoci sa jedná o začínajúcu firmu, nejde o žiadnych začiatočníkov. 
Som flexibilná , mám klientov nie len v Bratislave , ale aj v Nitre , Banskej Štiavnici v Lučenci….. prakticky nie je miesto, kde by sa klienti predo mnou skryli. Mojou doménou sú hypotekárne a spotrebné úvery, ale nie je mi cudzia ani otázka investícii a poistenia, viete sa na mňa obrátiť s čímkoľvek. Moja práca,  nie je len práca, ale aj moje hoby. A čo viac si môže človek priať.
 

Teším sa na našu spoluprácu.