PREDANÉ – Bernolákovo – ul. Hlinková

ul. Hlinková

Bernolákovo

Novostavba:nie
Terén:rovinatý
Rok kolaudácie:1960
Materiál: tehla
Pozemok:827m2
Úžitková plocha:270m2
Parkovanie:áno
Počet izieb:3
Garážáno
Kúpelňa:áno, vaňa
Okná:drevené
Internet:áno
Kúrenie:plynové
Pivnica:áno, 2x
Studňa:áno
Elektrika:aj trojfázová
Plyn:áno
Kanalizácia:prípojka pred domom
Mesačné náklady: 170 Eur

Popis nehnuteľnosti

Ponukáme na predaj starší domček na pozemku s výmerou 870m2 na Hlinkovej ulici v Bernolákove len pár km od Bratislavy.
 
Dom sa nachádza v peknej a tichej časti dedinky. Je v pôvodnom stave a pozostáva zo vstupnej haly, kuchyne so špajzou, samostatnej toalety a kúpelni a 3 priestranných izieb. Vykurovanie celého domu je zabezpečené plynovým kotlom.
Súčasťou domu je veľký priestranný pozemok aj veľká garáž, ktorá je podpivničená. Pivnica je rozdelená na kompotovú a vínovu. Za domom sa nachádza letná kuchyňa, dreváreň a hospodárska budova.
Pozemok je rovinatý a je napojený na inžinierske siete -elektrina aj trojfázová, vodovodná prípojka a plyn. Prípojka na kanalizáciu je pred domom. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa. Parkovanie vo dvore pre viac áut a v garaži poprípade taktiež pred domom. V zadnej časti pozemku je zatrávnená plocha, ovocné a okrasné stromy.
 
LOKALITA
Bernolákovo je nádherná dedinka, ktorá je výnimočná viacerými pamiatkami ako sú kaštieľ či už zrúcanina hradu známa pod menom Čeklís a taktiež veľmi známe golfové ihrisko postavené ako prvé na Slovensku. 
V tejto dedinke vzdialenej len pár km od hlavného mesta nájdete pomerne všetko ako napríklad materskú školu, strednú školu, kaviarne, reštaurácie, obchody, penzión, lekáreň, zdravotné stredisko, poštu, futbalové ihrisko, detské ihriská a tak tiež domov dôchodcov.  Obec je jedna z mála dedín ktoré má napriek SAD aj vlakovú stanicu.
 
Náklady na bývanie: elektrika/plyn/voda – 170Eur.
CENA: 225.000,- Eur. Okrem nehnuteľnosti cena je konečná a zahŕňa právne služby, kompletný finančný a administratívny servis.
 
Tešíme sa na obhliadku s Vami!

Predaj

Cena

225.000 €

Dohodnúť si stretnutie

  • Jana Nemčovičová
  • +421 902 295 475
  • info@monance.sk

Kontaktujte nás