PREDANÉ – Bernolákovo

ulica Družstevná

Bernolákovo

Novostavba:nie, kompletná rekonštrukcia
Zariadenosť:áno
Rok výstavby/kolaudácie:1980
Počet izieb:2
Úžitková plocha:58 m2
Celková plocha:58 m2
Výťah:nie
Parkovanie:pred bytovým domom
Garáž:nie
Poschodie:3
Pivnica:áno
Lodžia/Balkón:áno
Kúpelňa:áno, vaňa
Okná:plastové
Internet:áno, vlastný
Káblová TV:áno, vlastná
Klimatizácia:áno, kuchyňa
Bezbariérový prístup:nie
Energetický certifikát:áno
Likvidácia odpadu:áno
Náklady na bývanie:120€, Elektrika+plyn 35€
Dostupné od:November 2021

Popis nehnuteľnosti

Krásny, moderný a priestranný 2.izbový prerobený na 3.izbový, zateplený byt s balkónom, rozlohou 58 m2, umiestnený na 3. poschodí/3, v obľúbenej dedinke Bernolákovo iba pár km od hlavného mesta Bratislava.

BYT
Byt pozostáva zo vstupnej haly, kuchyne prístupom k balkónu a klimatizáciou, obývačkou, samostatnej spálne, detskej izby so vstavanou skriňou, kúpeľne (vaňa, umývadlo) a samostatnej toalety. V kuchyni sa nachádza dizajnová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi. K bytu prináleží pivnica v suteréne domu o výmere 1,60 m2

Iné vybavenie: kvalitné plastové okná, laminátové podlahy, kvalitné dlažby a obklady, vstavaná šatníková skriňa v chodbe a v spálni a detskej izbe, balkón protišmiková keramická dlažba. Byt sa predáva plne zariadený.
 
BYTOVÝ DOM
Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii a celý zateplený.  V suteréne sa nachádzajú pivnica a kočikáreň. Bytový dom sa nachádza vo veľmi tichom prostredí. Okolie bytového domu je veľmi pekne upravené.
 
LOKALITA
Bernolákovo – je nádherná dedinka, ktorá je výnimočná viacerými pamiatkami ako sú kaštieľ či už zrúcanina hradu známa pod menom Čeklís a taktiež veľmi známe golfové ihrisko postavené ako prvé na Slovensku. 
V tejto dedinke vzdialenej len pár km od hlavného mesta nájdete pomerne všetko ako napríklad materskú školu, strednú školu, kaviarne, reštaurácie, obchody, penzión, lekáreň, zdravotné stredisko, poštu, futbalové ihrisko, detské ihriská a tak tiež domov dôchodcov.  Obec je jedna z mála dedín ktoré má napriek SAD aj vlakovú stanicu.
 
Náklady na bývanie: nájomné 120 Eur, elektrika+plyn 30 Eur.
CENA: 134.000,- Eur. Okrem nehnuteľnosti cena je konečná a zahŕňa právne služby, kompletný finančný a administratívny servis.
 
Tešíme sa na obhliadku s Vami!

Predaj

Cena

134.000 €

(2,310€/m2)

Dohodnúť si stretnutie

  • Jana Nemčovičová
  • +421 902 295 475
  • info@monance.sk

Kontaktujte nás