PREDANÉ – Bratislava II – Ružinov, ul.Sklenárova

ulica Sklenárova

Bratislava II - Ružinov

Orientácia:východ
Počet izieb:3
Celková plocha:73.53m2
Výťah:áno
Parkovanie:pred bytovým domom
Garáž:nie
Poschodie:1/7
Pivnica:áno, 4.31m2
Lodžia/Balkón:Balkón
Kúpelňa:áno, sprcha
Okná:plastové
Internet:áno
Káblová TV:áno
Bezbariérový prístup:áno
Mesačné náklady:3 osoby - 250Eur
Dostupné od:Dec 2021- Jan 2022

Popis nehnuteľnosti

Krásny, priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3.izbový byt s rozlohou 73.53 m2, umiestnený na 1. poschodí/7, s výťahom, orientovaný na východ, v obľúbenej lokalite Ružinov-Bratislava II. Bytový dom susedí s parkom. K bytu prináleží balkón a pivnica vo výmere 4,31 m2.

BYT
Byt pozostáva z 3 obytných miestností a príslušenstva, ktoré tvorí predsieň, chodba, samostatná toaleta, samostatná kúpeľňa (sprcha, umývadlo), kuchyňa (digestor, plynový sporák) balkón a pivničná kobka situovaná v suteréne. V byte bola vykonaná komplexná rekonštrukcia bytového jadra, podláh v obytných miestnostiach, v ostatných keramická dlažba vrátane balkóna, keramických obkladov s kúpeľni, WC a kuchyni, výmena okien za plastové a osadenie vnútorných žalúzií, výmena radiatorov. Byt je vo veľmi vyhľadávanej a tichej lokalite. 

Náklady na bývanie: 3 osoby – nájomné 200,- Eur, elektrika a plyn – 50,- Eur.

BYTOVÝ DOM
Jedná sa o kompletne zrekonštruovanú a zateplenú stavbu. V roku 2020 boli v bytovom dome vymenené stupačky. Vstup do bytového domu je cez elektrický vrátnik. V bytovom dome sa nachádza výťah. Prístup do bytu je taktiež bezbariérový. V suteréne sa nachádzajú pivničné kobky.

LOKALITA
Mestská časť Bratislava – Ružinov je výnimočná lokalita už len tým, že má výborné dopravné spojenie či do centra mesta alebo na diaľnicu. Z občianskej vybavenosti tu nájdete školy, kaviarne, reštaurácie, obchody (Billa, Jednota, Lidl), Trhovisko Miletičova, OC CENTRÁL, OC Retro, nemocnica, pošta, Dom seniorov, autobusová stanica NIVY, MHD, zimný štadión, NTC, Národný futbalový štadión či dokonca Štrkovecké a Ružinovské jazero.

Poskytujeme kompletný servis (vyhotovenie potrebných zmlúv právnikom, vklad do katastra nehnuteľností,…), bezplatnú konzultáciu s hypotekárnym špecialistom a tiež bezplatné vybavenie optimálneho hypotekárneho financovania.

CENA: 242.500,- Eur. Cena je konečná a zahŕňa odmenu za realitný a právny servis.

Tešíme sa na obhliadku s Vami!

 

Predaj

Cena

242.500 €

Dohodnúť si stretnutie

  • Jana Nemčovičová
  • +421 902 295 475
  • info@monance.sk

Kontaktujte nás