PREDANÉ – Bratislava V – Holíčska ulica

ul. Holíčska

Bratislava V - Petržalka

Úžitková Plocha:77,13m2
Orientácia:východ, západ
Počet izieb:3
Typ vlastníctva:osobné
Okná:Plastové
Vybavenosť:zariadený (okrem obývacej miestnosti)
Poschodie:6/12
Balkón/Lodžia:áno
Terasa:nie
Pivnica:áno
Parkovanie:pred bytovým domom
Garáž:nie
Výťah:áno
Internet:áno, optika
Káblová TV:áno
Mesačné náklady:4 osoby - 230€
K dispozícii od:15 Január 2022

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt s rozlohou 77,13m2 byt na Holíčskej ul. v Bratislave mestskej časti Petržalka umiestnený na 6/12 poschodí.

Byt pozostáva zo vstupnej haly, malej kancelárie v obývacej miestnosti so vstupom na loggiu, samostatnej spálne, samostatnej priestrannej izby so vstupom na loggiu, kúpeľne (vaňa, umývadlo) a samostatnej toalety. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka so spotrebičmi a to sporák plynový s elektrickou rúrou, zabudovaný digestor, mikrovlnná rúra, umývačka riadu a chladnička s mrazničkou. K bytu prináleží pivničná kobka na prízemí. Izby sú nepriechodné, čo je veľká výhoda pre ľudí, ktorí chcú brať ako výbornú investičnú ponuku.

BYTOVÝ DOM
Jedná sa o zateplenú panelovú stavbu z roku 1982. Bytový dom je udržiavaný a po rekonštrukcii stupačiek. Vstup do bytového domu funguje cez elektrický vrátnik. V bytovom dome je zabudovaný taktiež kamerový systém. V bezprostrednej blízkosti bytového domu sa nachádza parkovisko., ktoré zabezpečuje množstvo parkovacích miest pre rezidentov.

Náklady na bývanie: 4 osoby – 230€

LOKALITA
Mestská časť Bratislava – Petržalka je výnimočná lokalita už len tým, že má výborné dopravné spojenie či do centra mesta alebo na diaľnicu. Z občianskej vybavenosti tu nájdete školy, škôlky, kaviarne, reštaurácie, obchody (Billa, Terno, Lidl, Malina, Tesco), Petržalska tržnica, nemocnica, pošta. V blízkosti bytového domu je Petržalska plaváreň so saunovým svetom a taktiež viacero tennisových kurtov. Neďaleko sa nachádzajú veľmi známe jazerá Veľký Draždiak a Malý Draždiak, menšie parčíky či detské ihriská. Petržalka patrí k najvyhľadávanejším lokalitám a je ideálnou lokalitou pre všetky vekové kategórie.

Poskytujeme kompletný servis (vyhotovenie potrebných zmlúv právnikom, vklad do katastra nehnuteľností,…), bezplatnú konzultáciu s hypotekárnym špecialistom a tiež bezplatné vybavenie optimálneho hypotekárneho financovania.

CENA: 183.000,- Eur. Cena je konečná a zahŕňa odmenu za realitný a právny servis.

Tešíme sa na obhliadku s Vami!

Predaj

Cena

183.000 €

Dohodnúť si stretnutie

  • Jana Nemčovičová
  • +421 902 295 475
  • info@monance.sk

Kontaktujte nás