Dunajská Lužná – Nové Košariská

Nové Košariská, ulica Úzka

Dunajská Lužná

Novostavba:áno
Zariadenosť:áno
Orientácia:juh
Rok výstavby/kolaudácie:2014
Počet izieb:2
Úžitková plocha:51.36 m2
Celková plocha:51.36 m2
Výťah:nie
Parkovanie:áno - 1x pred bytovým domom
Garáž:nie
Poschodie:2
Pivnica:kočikáreň, skladový priestor
Lodžia/Balkón:áno, lodžia
Okná:plastové
Náklady na bývanie:2 osoby: 100€
Dostupné od:ihneď

Popis nehnuteľnosti

Krásny, priestranný 2.izbový byt s rozlohou 51.36 m2, umiestnený na 2. poschodí/3, orientovaný na juh, v obľúbenej lokalite Dunajská Lužná. K bytu prináleží loggia, a jedno parkovacie miesto.

O BYTE:
Byt pozostáva zo vstupnej haly, kuchyne prepojenej s obývačkou so vstupom na loggiu, samostatnej spálne a samostatným šatníkom, kúpeľne (vaňa, umývadlo, WC).  V kuchyni sa nachádza dizajnová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi a to varná indukčná platňa, digestor, elektrická rúra, mikrovlnná rúra a chladnička s mrazničkou. Byt sa predáva plne zariadený.

Iné vybavenie: kvalitné plastové okná, laminátové podlahy, kvalitné keramická dlažby a keramické obklady, bezpečnostné požiarne oceľové dvere. Možnosť pripojenia internetu a KTV a na optiku, možnosť dobudovania klimatizácie. 

BYTOVÝ DOM:
V suteréne sa nachádzajú skladové priestory.  Okolie bytového domu je veľmi pekne upravené, je tu dostatočný počet vonkajších parkovacích miest.

LOKALITA:
Dunajská Lužná – je výnimočná lokalita, ktorá je vzdialená len 15km od hlavného mesta.  Má dobré napojenie na cestnú infraštruktúru s viacerými spojnicami smerom na hlavné mesto.  Základné občianske služby, zdravotná starostlivosť a vzdelanie je dostupné priamo v obci. Nachádzajú sa tu rozšírené možnosti pre oddych a všetka občianska vybavenosť ako sú obchody s potravinami  COOP Jednota, TERNO, pošta, zdravotné stredisko, benzínové pumpy, škôlky, školy, reštaurácie, kaviarne, tenisové kurty a bedmiton a podobne. Vo vedľajšej dedinke sa nachádza známe nákupné stredisko CITY Park Rovinka. Neďaleko od bytového domu sa nachádzajú jazerá „Veľké Košariská“ a „Nové Košariská“. Možnosť využiť cyklistické trasy, ktoré vedú priamo z obce. Táto dedinka je ideálna pre milovníkov cykloturistiky, turistiky a prechádzok. Je to ideálne miesto pre nadštandardný a pritom kľudný, rodinný život v blízkosti Bratislavy.

Tešíme sa na obhliadku s Vami!

Náklady na bývanie: 2 osoby: 100€

Okrem nehnuteľnosti cena je konečná a zahŕňa právne služby, kompletný finančný a administratívny servis.

Predaj

Cena

179.990 €

Dohodnúť si stretnutie

  • Jana Nemčovičová
  • +421 902 295 475
  • info@monance.sk

Kontaktujte nás