Ivanka Pri Dunaji – Rodinný dom

ul. Zelená

Ivánka pri Dunaji - Rodinný Dom

Novostavba:
Zariadenosť:
Terén:
Rok kolaudácie:
Prístupová cesta:
Materiál:
Pozemok:
Úžitková plocha:
Celková plocha:
Počet poschodí:
Parkovanie:
Počet izieb:
Garáž
Kúpelňa:
Okná:
Lodžia/Balkón:
Klimatizácia:
Kúrenie:
Krb:
Pivnica:
Bazén:
Voda:
Elektrika:
Plyn:
Kanalizácia:
Likvidácia odpadu:
Energetický certifikát:
Bezbariérový prístup:

Popis nehnuteľnosti

Viac-generačný kvalitný 7-izbový rodinný dom s interiérovým bazénom a saunou a 2-izbovým bytom so samostatným vstupom, 3-garážou, veľkým pozemkom, s upravenou viacúrovňovou svahovitou záhradou, s jazierkom, altánkom a vínnou pivnicou v kopci, na Kolibe, na Jeséniovej ulici. 8-ročný dom, s rozlohou 600 m2 v interiéri domu a 60 m2 vrámci 2-izbového bytu (možnosť prerobiť na 3-izbový byt), 87 m2 terás a balkónov, plus 50 m2 terasa pod altánkom vo svahu, obrovská plocha na parkovanie pred vjazdom do garáže, pre cca 4-5 áut. Pozemok má rozlohu 1455 m2, je svahovitý, dom je osadený vo svahu, čim sa vytvorilo niekoľko úrovní domu aj záhrady. Na pozemku sú všetky IS vrátane kanalizácie a plynu.

Hneď pri vstupe na pozemok je vjazd do 3-garáže, so skladom, technológiou na bazén a jednou miestnosťou, čo môže byť fitness, sklad, pracovňa. V priestore nad garážou je umiestnený 2-izbový priestranný 60 m2 byt s príslušenstvom a balkónom. Vstup do bytu je úplne oddelený od zvyšku domu. Vhodné na viac-generačné bývanie pre rodičov alebo pre už dospelé dieťa alebo pre iného člena rodiny, prípadne pre firemné priestory. Možnosť vytvoriť tu až 3-izbový byt. Ďalej v kopci je hlavný vstup do domu. Na tejto úrovni je interiérový vyhrievaný bazén s prechodom do záhrady, sauna, samostatná miestnosť, kotolňa s práčovňou a šatník. K bazénu sa dá prejsť z garáže a následne do domu. Na ďalšom podlaží je veľkorysý prepojený priestor – obývacia izba s krbom, kuchyňa s jedálňou a priestrannou terasou, 1 izba (pracovňa, herňa, hosťovská) a toaleta. V podkroví sú 4 veľké spálne, pričom každá spálňa má walk-in šatník, dve spálne majú vlastnú kúpeľňu, dve spálne majú spoločnú väčšiu kúpeľňu. Nad celým obytným podkrovím je podstrešný priestor s oknom, vstup len cez skladacie schody do podkrovia. Podlahové kúrenie, klimatizácia v každej izbe, centrálny vysávač, množstvo odkladacích priestorov.

Dom sa predáva nezariadený, len s kuchynskou linkou a vstavanými šatníkmi. Prístavba a kompletná rekonštrukcia v roku 2012, pôvodný dom (kde je teraz garáž) postavený v roku 2009. Záhrada má dospelé stromy a dreviny, udržiavaná, s automatickou závlahou, jazierko, altánok, pivnica so skladom, wc, s možnosťou sedenia vnútri aj vonku, vonkajší gril.

Predaj

Cena

300.000 €

( /m2)

Dohodnúť si stretnutie

  • Jana Nemčovičová
  • +421 902 295 475
  • info@monance.sk

Kontaktujte nás