PREDANÉ – Stupava – Nevädzová ulica

ulica Navädzová

Stupava - Rodinný dom v dvojdome s parkovacím státim

Novostavba:áno
Rok výstavby/kolaudácie:2014
Počet izieb:4
Zastavaná plocha:112,73 m2
Rozloha pozemku:173 m2
Lodžia/Balkón:áno
Okná:plastové trojsklo
Káblová TV:anténa
Internet:Možnosť pripojenia Telekom
Dostupné od:ihneď

Výmera

1NP

zádverie – 5,65 m2

WC – 2,46 m2

šatník – 3,28 m2

kuchyňa – 8,94 m2

komora – 1,78 m2

obýv. izba s jedálňou – 26,80 m2

2NP 

chodba – 4,81 m2

kúpelňa – 7,68 m2

izba – 12,18 m2

izba – 13,90 m2

izba so šatníkom – 18,26m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj krásny rodinný dvojpodlažný dom v dvojdome s parkovacím státim. Situovaný je vo veľmi tichej časti obce Stupava vzdialenej len pár km od hlavného mesta Bratislava.

Hneď po vstupe do domu sa ocitnete vo vstupnej hale s toaletou a komorou a chodbou sa dostanete do dennej časti domu. Priestranná obývacia izba je prepojená s jedálňou a kuchyňou s malou technickou miestnosťou. Na terasu a do záhrady je možné vyjsť dvoma balkonovými dverami. Kuchyňa je vybavená plynovou doskou, elektrickou rúrou a umyvačkou riadu. Nočnú časť tvoria 3 samostatné spálne nachadzajúce sa na poschodí, z toho jedna disponuje vlastným šatníkom. Na poschodí sa nachádza kúpelňa v ktorej je sprchový kút a toaleta. Schodisko vedúce na poschodie, obklady a vaňa v kúpelni ešte nie sú osadené/dokončené čo je aj výhodou budúceho majiteľa si zariadiť podľa vlastných predstáv.  

V spálni so šatníkom sú osadené dve Velux strešné okná s elektrickým ovládaním vonkajších a vnútorných žalúzií a sieťkami proti hmyzu. V ostatných izbách okná majú vonkajšie žalúzie na diaľkové ovládanie. Dom je vybavený alarmovým a kamerovým systémom ktorého kamery sú umiestnené pri vstupe do záhrady a na parkovacie státie pre 2 poprípade 3 menšie autá. Povala v dome je pochôdzna a predstavuje dodatočný úložný priestor. 

Kompletné inžinierske siete – kanalizácia, mestská voda, elektrika, a nádrž na dažďovú vodu (3 m3), ktrorá je vhodná na polievanie v záhrade.

Veľmi nízke mesačné náklady – 3 osoby, do 90 Euro.

Dom sa nachádza vo veľmi príjemnej lokalite v obci Stupava iba na skok od hlavného mesta Bratislava. V obci je kompletná občianská vybavenosť – potraviny, škola, škôlka, detské ihrisko, zdravotné stredisko, lekáreň, pošta a mnoho ďaľších.  

CENA: 339.000,- Eur. Okrem nehnuteľnosti cena je konečná a zahŕňa právne služby, kompletný finančný a administratívny servis.

Predaj

Cena

339.000 €

Dohodnúť si stretnutie

  • Jana Nemčovičová
  • +421 902 295 475
  • info@monance.sk

Kontaktujte nás