Veľký Biel – ul. Cintorínska

ul. Cintorínska

Veľký Biel

Novostavba:nie
Terén:rovinatý
Materiál: tehla
Pozemok:1.117m2
Zastavaná plocha:192m2
Parkovanie:áno
Garážáno
Počet izieb:3
Kúrenie:plynové a gamatky
Pivnica:áno, 2x
Voda:mestská a aj studňa
Elektrika:áno
Plyn:áno
Kanalizácia:áno

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj veľký pozemok s rozlohou 1.117 m2 so starým rodinným domom v pôvodnom stave v krásnej tichej lokalite na ulici Cintorínska vo Veľkom Bieli.
 
Pozemok sa nachádza v tichej časti obce Veľký Biel len 2 km od okresného mesta Senec. Na rovinnatom pozemku sa nachádza rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý je vhodný na kompletnú rekonštrukciu, prípadne zbúranie. 

Dom pozostáva z malej predsieni, jedálne, 3 izieb, kuchyne, kúpeľne a samostatná toaleta. Dom je čiastočne podpivničený (1x vinná pivnica a 1x pivnica na zeleninu). Kúrenie je plynové, ale taktiež gamatky. Do domu sú zavedené všetky inžinierské siete. Vedľa domu sa nachádza veľka plocha na parkovanie pre cca 3 áut. Na pozemku sa nachádza taktiež studňa. Pozemok je rožný čo je veľká výhoda si v budúcnosti vybudovať vstup aj z ulice Poľovnícka. Na pozemku je veľa okrasných a ovocných stromov.

Lokalita
Veľký Biel – je nádhlerná dedinka vzdialená od hlavného mesta 22km a len 2km od Senca. V obci sa nachádza z pohľadu občianskeho vybavenia materská a základná škola, zdravotné stredisko, stomatológ, lekáreň, pošta, kultúrny dom, futbalový štadión, multifunkčné ihrisko, detské ihriská alebo vonkajší fitness park. Obec je v okolí známa aj vodnou plochou pôvodného štrkoviska, využívanou nielen rybármi, ale aj miestnymi obyvateľmi a návštevníkmi vyhľadávajúcimi celoročný relax v prírode.  Len pár km od obce sa nachádza viac obchodov ako sú Tesco, Billa či dokonca Lidl. Dopravné spojenie z obce poskytuje možnosť využitia železničnej, alternatívne autobusovej prepravy a zároveň je dostupné priame napojenie na diaľnicu D1, alebo využitie tzv. Starej Seneckej cesty. 
 

Tešíme sa na obhliadku s Vami!

CENA: 250.000,- Eur. Okrem nehnuteľnosti cena je konečná a zahŕňa právne služby, kompletný finančný a administratívny servis.

 

Predaj

Cena

250.000 €

Dohodnúť si stretnutie

  • Jana Nemčovičová
  • +421 902 295 475
  • info@monance.sk

Kontaktujte nás